HAKKIMIZDA 


MİSTANBUL PARFÜM KOZMETİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. kozmetik sektöründe ithalat, imalat ve ihracat yapmak amacıyla İstanbul’da kurulmuştur.

Günümüzde parfüm sektörünün lider markalarının ithalatını yapmakta olan firmamız, toptan ve perakende sektöründe adından sıkça söz ettirmektedir. İthalatın yanı sıra 35 yıllık tecrübeyle kendi üretim tesislerinde parfüm, cep parfüm, kolonya gibi kozmetik ürünlerinin imalatını da yapan firmamız, aynı ürünlerin hem iç piyasa satışını hem de ihracatını gerçekleştirmektedir. 2016 yılı içerisinde özverili ve istikrarlı bir çalışmayla Kişisel Bakım Ürünleri Kategorisi ihracatında 79. sırada yer alarak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmuştur.  


Tecrübeli ekibiyle ürün portföyünü sürekli yenileyen firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmaktadır, çalışmaya devam edecektir.

 

MİSYONUMUZ

Dünyanın önde gelen kozmetik ürünlerini takip etmek, üretimini gerçekleştirdiğimiz ve satışa sunduğumuz tüm ürünleri en iyi kalite ve fiyatla müşterilerimize sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Kalite ve müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmak üzere, müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulundurarak en iyi ürünleri iç ve dış pazara sunmaktır.