Nicheend Èclipse EDP 110+8ml Niş Parfüm

Marka : NICHEEND
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : 349,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 229,90 TL(KDV Dahil)

Niş Parfüm nedir?


Niş parfüm; eşsiz maddeler, sıra dışı koku bileşimleri ve çok karmaşık bir üretim sürecinin sonunda oluşur. Hoş bir kokuyu bir araya getirmek için dünyanın uzak köşelerinden gelen nadir maddelere ve    gerçek ustaların dokunuşuna ihtiyaç vardır. Bu sebeple Niş parfümlerin içinde Damask gülü, kıymetli taşların esanslarını ve ud notalarını bulabilirsiniz.  Tüm iyi niş parfümlerin en belirgin özelliği bu notaları en saf haliyle içinde barındırmasıdır.


Niş parfüm; yeni, sıra dışı ve egzotik koku notaları bulmaktan hoşlanan tüm parfüm tutkunları tarafından takdir edilen orijinal kompozisyonlardır. Her gün karşılaşmadığınız ayırt edici kokuların dünyasını keşfedin. Nicheend markası en iyi niş kokularını gerçek parfüm tutkunlarıyla buluşturuyor.


Èclipse


Èclipse  Sürpriz bir şekilde kakule aroması ile başlayan harman, bergamut ve antep fıstığı ile ilerliyor. Èclipse’in çiçeksi notalarında, baştan çıkarıcı ylang ylang, Mısır yasemini ve sümbülteberin, güneşten ilham alan karışımı öne çıkıyor. Parfümün özünde, sıcak amber ve tonka ağacının, hindistan cevizi sütünden ilham alan kremsi karışımı sizi ılık bir yaz akşamı ay tutulması rüyasına götürüyor.


Üst Nota: Bergamot, Kakule, Pembe Biber, Fıstık


Orta Nota:  Ylang-ylang, Mısır Yasemini, Sümbülteber


Alt Nota: Benzoin, Amber, Tonka Fasulyesi, Hindistancevizi Sütü, Benzoin, Tütsü, Sedir, Vanilya


ÜRÜN ÖZELLİĞİ
EDP
ÜRÜN MİKTARI
118 ML
Benzer Ürünler