Nicheend Cuban Oud EDP 5x8ml Niş Parfüm

Marka : NICHEEND
İndirim Oranı : %60 İndirim
Fiyat : 278,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 109,90 TL(KDV Dahil)

Niş Parfüm nedir?


Niş parfüm; eşsiz maddeler, sıra dışı koku bileşimleri ve çok karmaşık bir üretim sürecinin sonunda oluşur. Hoş bir kokuyu bir araya getirmek için dünyanın uzak köşelerinden gelen nadir maddelere ve    gerçek ustaların dokunuşuna ihtiyaç vardır. Bu sebeple Niş parfümlerin içinde Damask gülü, kıymetli taşların esanslarını ve ud notalarını bulabilirsiniz.  Tüm iyi niş parfümlerin en belirgin özelliği bu notaları en saf haliyle içinde barındırmasıdır.


Niş parfüm; yeni, sıra dışı ve egzotik koku notaları bulmaktan hoşlanan tüm parfüm tutkunları tarafından takdir edilen orijinal kompozisyonlardır. Her gün karşılaşmadığınız ayırt edici kokuların dünyasını keşfedin. Nicheend markası en iyi niş kokularını gerçek parfüm tutkunlarıyla buluşturuyor.


Cuban Oud


Cuban Oud tütün yaprağı ve nadir Oud’un güçlendirilmiş konsantrasyonu ile tutuşturulmuş ateşli bir gücü ortaya çıkarıyor. Cuban Oud’un gizemli derinlikleri, görkemin derin krallıklarına doğru insanı kendinden geçirirken, oryantal kokusu dumansı ve pürüzsüz bir his uyandırıyor. Güçlendirilen kavrulmuş tonka çekirdeği ve sandal ağacı, ılık kremsiliğin pürüzsüz bir nefesini oluşturuyor; Laden özü ve kunduz yağının uzman birleşimi, bitişte odunsu ilkel alt tonları ortaya çıkarıyor


Üst Nota: Viski


Orta Nota:  Tarçın, Kişniş, Baharatlı Notalar


Alt Nota:  Öd Ağacı, Tütün, Sandal Ağacı, Paçuli, Benzoin, Tütsü, Sedir, Vanilya

ÜRÜN ÖZELLİĞİ
EDP
ÜRÜN MİKTARI
40 ML
Benzer Ürünler