Nicheend Everest EDP 110+8ml Niş Parfüm

Marka : NICHEEND
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : 349,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 229,90 TL(KDV Dahil)

Niş Parfüm nedir?


Niş parfüm; eşsiz maddeler, sıra dışı koku bileşimleri ve çok karmaşık bir üretim sürecinin sonunda oluşur. Hoş bir kokuyu bir araya getirmek için dünyanın uzak köşelerinden gelen nadir maddelere ve    gerçek ustaların dokunuşuna ihtiyaç vardır. Bu sebeple Niş parfümlerin içinde Damask gülü, kıymetli taşların esanslarını ve ud notalarını bulabilirsiniz.  Tüm iyi niş parfümlerin en belirgin özelliği bu notaları en saf haliyle içinde barındırmasıdır.


Niş parfüm; yeni, sıra dışı ve egzotik koku notaları bulmaktan hoşlanan tüm parfüm tutkunları tarafından takdir edilen orijinal kompozisyonlardır. Her gün karşılaşmadığınız ayırt edici kokuların dünyasını keşfedin. Nicheend markası en iyi niş kokularını gerçek parfüm tutkunlarıyla buluşturuyor.

 

Everest   


Everest karla kaplı Dünyanın zirvesinde dolaşan ışıltılı akıntıları çağrıştırır. Rahatlama ve yenilenme sağlar. Hayatı enlerde yaşamayı sevenlere vazgeçilmezi olan  bu modern koku, yeşil çay, bergamotun zenginliği ve sandal ağacıyla  karıştırılan dağ yumuşak, sütlü tatlı kara kuş üzümü saflığını yakalar. 

 

Üst Nota: Bergamot, Mandalina


Orta Nota: Yeşil Çay, Siyah Kuş Üzümü


Alt Nota: Kasnı, Misk, Sandal Ağacı, Turunç

ÜRÜN ÖZELLİĞİ
EDP
ÜRÜN MİKTARI
118 ML
Benzer Ürünler