Nicheend Fleur de Velours EDP 110+8ml Niş Parfüm

Marka : NICHEEND
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : 349,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 229,90 TL(KDV Dahil)

Niş Parfüm nedir?


Niş parfüm; eşsiz maddeler, sıra dışı koku bileşimleri ve çok karmaşık bir üretim sürecinin sonunda oluşur. Hoş bir kokuyu bir araya getirmek için dünyanın uzak köşelerinden gelen nadir maddelere ve    gerçek ustaların dokunuşuna ihtiyaç vardır. Bu sebeple Niş parfümlerin içinde Damask gülü, kıymetli taşların esanslarını ve ud notalarını bulabilirsiniz.  Tüm iyi niş parfümlerin en belirgin özelliği bu notaları en saf haliyle içinde barındırmasıdır.


Niş parfüm; yeni, sıra dışı ve egzotik koku notaları bulmaktan hoşlanan tüm parfüm tutkunları tarafından takdir edilen orijinal kompozisyonlardır. Her gün karşılaşmadığınız ayırt edici kokuların dünyasını keşfedin. Nicheend markası en iyi niş kokularını gerçek parfüm tutkunlarıyla buluşturuyor.


Fleur de Velours


Fleur de Velours, kadife çiçeğini Afrika kültürü, sanatı, müziği ve dansıyla sıcak ve romantik bir şekilde yeniden yorumladı. Afrika kültürünün bir karışımı olarak Fleur de Velours eşsiz ve canlı bir ifadeyi şekillendirdi. Yoğun yaşam Afrikalı kadife çiçeği ve Faslı sedir ağacı tarafından resmedildi.


Üst Nota:  Bergamot, Limon, Çiçek Suyu, Afrika Kadife Çiçeği, Bucchu


Orta Nota: Menekşe, Yasemin Taç Yaprağı, Siklamen


Alt Nota: Siyah Amber, Misk, Vetiver, Morocco Sedir Ağacı

ÜRÜN ÖZELLİĞİ
EDP
ÜRÜN MİKTARI
118 ML
Benzer Ürünler