Nicheend Noir Luxure EDP 110+8ml Niş Parfüm

Marka : NICHEEND
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : 349,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 229,90 TL(KDV Dahil)

Niş Parfüm nedir?


Niş parfüm; eşsiz maddeler, sıra dışı koku bileşimleri ve çok karmaşık bir üretim sürecinin sonunda oluşur. Hoş bir kokuyu bir araya getirmek için dünyanın uzak köşelerinden gelen nadir maddelere ve    gerçek ustaların dokunuşuna ihtiyaç vardır. Bu sebeple Niş parfümlerin içinde Damask gülü, kıymetli taşların esanslarını ve ud notalarını bulabilirsiniz. Tüm iyi niş parfümlerin en belirgin özelliği bu notaları en saf haliyle içinde barındırmasıdır.


Niş parfüm; yeni, sıra dışı ve egzotik koku notaları bulmaktan hoşlanan tüm parfüm tutkunları tarafından takdir edilen orijinal kompozisyonlardır. Her gün karşılaşmadığınız ayırt edici kokuların dünyasını keşfedin. Nicheend markası en iyi niş kokularını gerçek parfüm tutkunlarıyla buluşturuyor.


Noir Luxure


Siyah şehvet anlamına gelen Noir Luxure; tatlı baharatlar ile bağlanmış bal, gizemli dumanlı tütsü esansı ve vanilya ile karışır, Siyah'a dönüşür. Mavi papatya ve sedir ağacı dumanla örtülü, bir sandal ağacı notu, bir tütün uyumu yaratır. Noir Luxure duyular için gerçek bir haz sağlar.


Üst Nota: Bergamot, Kakule, Kişniş Tohumu, Ahududu, Mavi Papatya


Orta Nota: Bal, Oilbani, Atlas Sediri, Vetiver, Paçuli, Yosun


Alt Nota: Tütün, Amber, Laden, Badem, Vanilya

ÜRÜN ÖZELLİĞİ
EDP
ÜRÜN MİKTARI
118 ML
Benzer Ürünler