Nicheend Ottoman Buhur Extreme EDP 5x8ml Niş Parfüm

Marka : NICHEEND
İndirim Oranı : %60 İndirim
Fiyat : 278,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 109,90 TL(KDV Dahil)

Niş Parfüm nedir?


Niş parfüm; eşsiz maddeler, sıra dışı koku bileşimleri ve çok karmaşık bir üretim sürecinin sonunda oluşur. Hoş bir kokuyu bir araya getirmek için dünyanın uzak köşelerinden gelen nadir maddelere ve    gerçek ustaların dokunuşuna ihtiyaç vardır. Bu sebeple Niş parfümlerin içinde Damask gülü, kıymetli taşların esanslarını ve ud notalarını bulabilirsiniz. Tüm iyi niş parfümlerin en belirgin özelliği bu notaları en saf haliyle içinde barındırmasıdır.


Niş parfüm; yeni, sıra dışı ve egzotik koku notaları bulmaktan hoşlanan tüm parfüm tutkunları tarafından takdir edilen orijinal kompozisyonlardır. Her gün karşılaşmadığınız ayırt edici kokuların dünyasını keşfedin. Nicheend markası en iyi niş kokularını gerçek parfüm tutkunlarıyla buluşturuyor.

 

Ottoman Buhur Extreme


Ottoman Buhur Extreme, Osmanlı saraylarından esinlenilerek şiirsel bir simyaya oldukça yoğun bir imza bırakmaktadır. Aydınlık ve sofistike Ottoman Buhur, ciltte kehribar, çiçek ve odunsu gibi bir esinti bırakır. Osmanlı saray ambiyansına sahip eşsiz ve yoğun bir tasarım.


Üst Nota: Yasemin, Safran,Portakal,Kadife Çiçeği


Orta Nota:  Amber, Meşe Likeni


Alt Nota:  Sedir Ağacı,Esmer Amber,Kanada Balsamı

Benzer Ürünler