Niş Parfüm nedir? Hangi niş parfüm markaları tercih edilmelidir?

Niş parfüm; eşsiz maddeler, sıra dışı koku bileşimleri ve çok karmaşık bir üretim sürecinin sonunda oluşur. Hoş bir kokuyu bir araya getirmek için dünyanın uzak köşelerinden gelen nadir maddelere ve  gerçek ustaların dokunuşuna ihtiyaç vardır. Bu sebeple Niş parfümlerin içinde Damask gülü, kıymetli taşların esanslarını ve ud notalarına çokça rastlamaktayız. Bu çok değerli ve eşsiz hammaddeleri içerisinde bulundurması niş parfümlerin çok nadir olmasına yol açmaktadır. Tüm iyi niş parfümlerin en belirgin özelliği bu notaları en saf haliyle içinde barındırmasıdır.

Niş parfüm; yeni, sıra dışı ve egzotik koku notaları bulmaktan hoşlanan tüm parfüm tutkunları tarafından takdir edilen orijinal kompozisyonlardır. Bu şekilde orijinal kompozisyonlar sunması yönüyle kullanacağınız niş parfüm bakımından fark edilir ve unutulmaz olursunuz.  Her gün karşılaşmadığınız ayırt edici kokuların dünyasına adım atmanızın zamanı geldi. NICHEEND markası en iyi niş kokularını gerçek parfüm tutkunlarıyla buluşturmaktadır. NICHEEND niş parfüm koleksiyonunu oluştururken çok farklı koku aileleri üzerine çalışma yapmış, sadece belli bir kitleye hitap etmeyerek çok cesur bir atılım yapmıştır. Oluşturmuş olduğu koleksiyonlarda en saf ve en değerli ham maddeleri harmanlamış ve bizleri hiçbir zaman yormayan niş kokuları oluşturmuştur. Bu sebeple son zamanlarda gerek kalıcılık gerek kalite açısından en etkili koleksiyona sahiptir.

Bununla birlikte bu seviyede ve kalıcılıkta niş parfüm üreten iki firmaya yer vermeden geçemeyiz. Her kokusunu bir hikayeden yola çıkarak oluşturan MEMO Paris niş parfümleri ve daha çok arabic kokular meydana getiren, ud aşıklarının vazgeçilmezi olan AMOUAGE. Sizleri bu eşsiz dünyayı keşfe davet ediyorum. MEMO ParisAMOUAGE ve NICHEEND ürünlerinin hikayelerine kulak vermek ve büyülü koku dünyalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Author melo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir